Już w czwartek pierwsze mecze z udziałem Polaków. W grze podwójnej zaprezentują się m.in Hubert Hurkacz i finalista tegorocznego AO w deblu – Jan Zieliński.

To już tradycja, że czołowi singliści świata zgłaszają się do rywalizacji w turnieju debla w Indian Wells. Na start w słonecznej Kalifornii zdecydował się także Hubert Hurkacz. 26-latek z Wrocławia zagra razem w deblu z Bułgarem – Grigorem Dimitrowem.

Ich przeciwnikami w I rundzie (trzeci mecz od godz. 20:00 naszego czasu na Stadium 6) będą rozstawieni z drugim numerem Amerykanin Rajeev Ram i Brytyjczyk Joe Salisbury, zatem czeka nas bardzo emocjonujący pojedynek.

Na tym samym korcie (o godz. 20:00 naszego czasu) zaprezentują się tegorocznego finaliści turnieju AO 2023 – Jan Zieliński i Hugo Nys. Polsko-monakijska para zagra na otwarcie turnieju deblowego z austriacką – brytyjską parą Lucas Miedler i Cameron Norrie.

Najwyżej rozstawioną parą w turnieju debla mężczyzn są za to Holender Wesley Koolhof i Brytyjczyk Neal Skupski, którzy także dziś podejmą parę brazylijsko-niemiecką Marcelo Melo i Alexander Zverev.

BNP Paribas Open 2023 – ATP debel Indian Wells: (Stadium 6)

20:00 Jan Zieliński (Polska,7) /Hugo Nys (Monako,7) – Lucas Miedler (Austria)/Cameron Norrie (Wielka Brytania)

Trzeci mecz w kolejności od godz. 20:00

Hubert Hurkacz (Polska)/Grigor Dimitrow (Bułgaria) – Rajeev Ram (USA,2)/Joe Salisbury (Wielka Brytania,2)